Соціальна відповідальність

Разом – усе до снаги!

Разом із усіма жителями місцевих громад переживаємо випробування війною, вчимося жити по-новому, боротися, надихатися. Продовжуємо допомагати нашим мужнім захисникам та наближати Перемогу.

Гартуємо сили для Перемоги

Наразі основні сили спрямовуємо на підтримку українських захисників. Із перших днів повномасштабного вторгнення відправляємо військову амуніцію, автотранспорт, спеціалізоване обладнання, техніку, ліки, одяг та взуття нашим козакам.

Ми б’ємось за те, чому нема ціни в усьому світі,

 - за Батьківщину.

О. Довженко

Від щирого серця – громадам

Ми є основним інвестором у регіонах своєї діяльності. Під нашим патронатом – близько 40 територіальних громад, понад 100 населених пунктів. Ми підтримуємо їх і сприяємо соціально-економічному розвитку та добробуту.

Майбутнє нації

Діти – це продовження нас самих і нашої України. Нині вони особливо потребують підтримки та уваги. Тож мипіклуємося про освітні заклади та розвиток підростаючого покоління, закоханого в Батьківщину.

Інфраструктурні програми

Допомагаємо ремонтувати дороги, дбаємо про належне вуличне освітлення та комфорт місцевих мешканців.

За покликом серця

Дбаємо про добробут понад 22 тисяч орендодавців та підтримуємо сім'ї пайовиків у найважливіші моменти радості. Займаємося добротворенням. Турбуємося про соціально вразливі верстви населення.

Робимо життя солодким і щороку до зимових свят даруємо солодкі подарунки більше ніж 10 тисячам дітей.

Хочеш стати частиною НАЙУкраїнського холдингу?

Тоді тобі сюди:

Хочеш стати частиною НАЙУкраїнського холдингу?