Вирощування зерна

Ми вирощуємо

Кукурудза

Кукурудза

Одна з найпоширеніших і універсальних злакових культур у світі. Кукурудзу, рис та пшеницею називають "трьома головними хлібами людства". Її використовують для виробництва продуктів харчування, етилового спирту, пластика, кормів для худоби та безлічі інших продуктів для продовольчих, промислових та медичних потреб. "Український Аграрний Холдинг" виготовляє 300-350 тис. тонн кукурузи на рік.

Дивитись галерею
Соя

Соя

Одна з найдавніших культурних рослин. Історія її обробітку людиною налічує щонайменше 5000 років. Із сої виготовляють різноманітні продукти харчування: борошно, масло, жири, соуси, сурогати м'яса, молока, кави тощо. Крім того, з сої виробляють корм для худоби. Жом сої використовується для виробництва біопалива. "Український Аграрний Холдинг" виготовляє 50-60 тис. тонн сої на рік.

Дивитись галерею

Локація

Наш холдинг розміщується у Чернігівській, Київській, Полтавській, Сумскій та Закарпатській областях.

Зерновий потенціал

ТОВ "Український Аграрний Холдинг" управляє низкою сільськогосподарських підприємств, які спеціалізуються на вирощуванні кукурудзи і сої. Ми використовуємо насіння таких компаній, як Monsanto, Pioneer, Prograin, Syngenta. Засоби захисту рослин поставляються компаніями Syngenta, BASF і Bayer. У технологічному процесі використовується техніка Fendt, Case, Claas, Kinze і Apache, Terra Gator, John Deere.

Хочеш стати частиною НАЙУкраїнського холдингу?

Тоді тобі сюди:

Хочеш стати частиною НАЙУкраїнського холдингу?