Залізничні перевезення

Залізничні перевезення

ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» одне із передових транспортно-експедиційних підприємств, яке організовує перевезення залізничним транспортом зернових та інших вантажів у державному та міждержавному сполученні та сертифіковане по перевезенню вантажів по стандарту GMP+ та ICC.

На сьогодні ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» оперує 726 власними вагонами зерновозами 2016-2022 років побудови (2016 – 100 вагонів, 2017 – 300 вагонів, 2018 – 100 вагонів, 2019 – 100 вагонів, 2021 -50 вагонів, 2022 – 76 вагонів), об’ємом 116м3 моделі 19-7053-02, а також оперує 300 вагонами інших власників. У своїй діяльності ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» співпрацює з українськими та міжнародними партнерами такими як: ADM, Continental Farmers Group, АСТ, Glencore International AG, Астарта-Київ, COFCO Agri Resources Ukraine, Cargill, олійно-екстракційними заводами (ПП «Оліяр», ПП «Лан-Оіл Трейд»)  та інші.

Окремо слід зазначити, що з 2019 року ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» відкрило для себе нові напрямки діяльності, зокрема участь у пілотному проєкті по допуску приватної тяги, а з 2021 року у сфері ремонту та обслуговування локомотивів різних серій та типів.

Так, ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» протягом 2020-2021рр активно брало участь в пілотному проекті та отримало допуск локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування, що підтверджується наказом Міністерства інфраструктури України від 01.02.2021р. №29. Для участі в пілотному проєкті ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» придбало чотири магістральних тепловози серії 2ТЕ116 та п’ять маневрових тепловозів серії ЧМЕ3. Протягом дії всього часу даного проекту ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС»: розробило власну систему управління безпекою на підприємстві, яка повністю відповідає вимогам Укртрансбезпеки; розробило та затвердило регламент взаємодії із відповідними регіональними філіями АТ «Укрзалізниця»; уклало договір із АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» про допуск приватних локомотивів.

Щодо діяльності у сфері ремонту та обслуговування локомотивів, у 2021 році ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» пройшло акредитацію на виконання поточних ремонтів в об’ємі ТО-2, ТО-3, ТО-4, ПР-1, ПР-2, ПР-3 та капітальних ремонтів
КР-1, КР2 для тепловозів різних серій таких як ТГМ4, ТГМ6, ТГМ40, ТГМ23, ЧМЕ3, 2М62, 2ТЭ116 відповідно до Правил технічного ремонту поточного та капітальних ремонтів даних типів локомотивів», що підтверджується атестатом виробництва виданого 21.10.2021р. ОС ПВ ДП «УкрНДІВ». Висока якість робіт під час проведення ремонту забезпечується завдяки дотримання наступних факторів:

  • наявність власних кваліфікованих бригад, які мають багаторічний досвід;
  • постійна робота технічного персоналу над підвищенням своєї кваліфікації;
  • контроль та дотримання вимог креслярської документації та правил ремонту;

використання сучасного технологічного обладнання, обов’язково встановлюються гарантійні зобов’язання залежно від виду ремонту від 6 до 12 місяців.

Станом на сьогодні, ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» не лише забезпечує безперебійну роботу локомотивів які експлуатуються в середині компанії, а й має укладені договора на обслуговування локомотивів сторонніх організацій. Зокрема слід відмітити, що цьому році було розпочато капітальний ремонт в об’ємі КР-2 тепловозу ТГМ4, який вже на етапі завершення.

Для виконання ремонтів на території сторонніх організацій ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» має спеціально облаштовану пересувну автомайстерню обладнану необхідними інструментами та обладнанням для виконання ремонтів в повному обсязі в об’ємах ПР-1, ТО-3 всіх серій тепловозів. Також ТОВ «ПРОМВАГОНТРАНС» має в наявності великий перехідний запас ЗІПу для виконання ремонту.

Хочеш стати частиною НАЙУкраїнського холдингу?

Тоді тобі сюди:

Хочеш стати частиною НАЙУкраїнського холдингу?